Get Adobe Flash player

Nasi specjaliści

Gabinety logopedyczne

 • MEDYK CENTRUM

  42-200 Częstochowa
  Al. Wolności 34
  Zakres usług:
  dorośli
 • Poradnia Dziecięca SPZOZ

  42-208 Częstochowa
  Bolesława Limanowskiego 63
  Zakres usług:
  niemowlęta, noworodki, dzieci, dzieci wielojęzyczne, zajęcia grupowe, dodatkowe zajęcia usprawniające i ogólnorozwojowe
 • Lekarz Domowy

  42-217 Częstochowa
  Jaracza 4
  Zakres usług:
  dzieci i młodzież
 • Centrum Terapii i Rozwoju GRAMMATICAL

  42-200
  Brzozowa 3
  Zakres usług:
  neurologopeda, psycholog, integracja sensoryczna, badania specjalistyczne, zabiegi i masaże
 • Euro-Med. NZOZ. Przychodnia lekarska

  29-145 Secemin
  Koniecpolska 7a
  Zakres usług:
  terapia neurologopedyczna dzieci i dorosłych, terapia jąkania, zabiegi specjalistyczne

                                                Drodzy Pacjenci i Klienci odwiedzający tą stronę:

25 maja 2018r. zaczęły obowiązywać przepisy Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady Unii Europejskiej 2016/679 z dn. 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia Dyrektywy 95/46/WE (tzw. RODO).

Zgodnie z zapisami ww. aktu prawnego zamieszczam informację dotyczące przetwarzania danych osobowych przez GRAMMATICAL TERAPIA i ROZWÓJ Iwona Głowacka.

Administratorem Państwa danych osobowych jest :

GRAMMATICAL TERAPIA I ROZWÓJ Iwona Głowacka, z siedzibą w Częstochowie ul. Brzozowa 38 m.2, NIP: 6641994279, tel. 50070023, mail: grammatical@o2.pl

Podanie danych jest w pełni dobrowolne, jednak ich nieudostępnienie dyskwalifikuje Państwa do dalszej współpracy z Naszym Centrum.
Dane będą przetwarzane w celu dokonania: diagnozy, prowadzenia terapii, prowadzenia zajęc rozwijających i warsztatowych, analizy rozwojowej, sporządzenia wniosków, opinii, zaleceń, zaświadczeń, skierowań będą wykorzystywane do celów dokumentacji księgowej i rachunkowości.

Dane będą przechowywane przez okres 5 lat od dnia ostatniej wizyty w Centrum.
Przez cały czas macie Państwo dostęp do swoich danych osobowych, ich sprostowania, żądania ich usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Mają Państwo prawo do zaniechania dalszego przetwarzania, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych do jego wycofania. Skorzystanie z prawa cofnięcia zgody nie ma wpływu na przetwarzanie, które miało miejsce do momentu wycofania zgody. Wycofanie zgody na przetwarzanie skutkuje zakończeniem współpracy z Centrum.
Przysługuje Państwu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego w przypadku, gdy stwierdzą Państwo naruszenie przepisów wyżej wymienionego Rozporządzenia. Organem nadzorczym jest: Prezes Urzędu Ochrony Danych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa.

 

Nazwa użytkownika

CAPTCHA
Poniższe zadanie ma na celu stwierdzenie, czy jesteś człowiekiem, czy też programem komputerowym, bądź automatem. Ma to na celu przeciwdziałanie spamowi.
Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.